ZERMANICE 2008 CHILLOUT SEASON I

^^


#1 2008-08-03 23:45:54

bartek5186

Skazany za Spam

2232351
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 546
Punktów :   

Co i Jak? readme.txt

OK TO TAK...

Wpadłem na "świetny" pomysł abyśmy zebrali gromadkę i wybrali się nad jezioro kawałek za Czeski Cieszyn, spakowali się w namioty, włożyli do samochodów i spędzili wspólnie ciekawe chwile nad jeziorem w Żermanicach. Jezioro jest dosyć czyste co widać na mapach, pływając tam dziś dostrzegałem własne nogi co dobrze świadczy o stanie wody ;-). Campusty nie sa drogie rzedu 70-80 koron za noc w miejscu gdzie postawisz namiot, ryby łowić można, łódki wypozyczać można, grile robić można, pić piwo można, można się ogólnie dobrze zabawić ;P Pomysł jest taki aby to wykonać jak najszybciej, nie zastanawiając się wiele wybrać się na takowy wypad skąd? z nienacka...

Jeziorko wygląda tak:

http://www.mapy.cz/#x=142375104@y=13482 … _134890240

Dojazd jest bardzo prosty, nie wymaga wiele od kierowcy, trzeba umieć skręcać, zmieniać biegi i naciskać pedał hamulca, możliwy również dojazd na rowerze zależy jakie kto ma upodobania :-)

Myślę o tym aby wybrać się jak najszybciej, jutro nawet

Chetnych zapraszam do działu: JECHAĆ CZY NIE JECHAĆ

Pozdrawiam. Bartek.

Rozsyłać do znajomych. Peace.

A i jeszcze koszty finansowe: aby przeżyć i się wyspać namiot +200/300Kc ;P



NOWA WZMIANKA:

Jechac moglibysmy za tydzien podczas dlugiego weekendu zeby ludzie co pracuja tez mogli pojechac :-)

Offline

 

#2 2008-08-04 12:28:15

bartek5186

Skazany za Spam

2232351
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 546
Punktów :   

Re: Co i Jak? readme.txt

Zetor napisał:

wszystko zrozumiale i przejzyste tylko ile w tym wszyskim kosztuje wynajecie lodzi bo nie jest to zaznaczone? i namiot trzeba meic swoj? bo mi zajebali z pod smietnika w katowicach rok temu... chcialbym prosic o odpowiedz...

Tak wynajecie lodki nie wiem ile w tym kosztuje nie pytalem sie, mozesz rownie dobrze rower wodny wynajac ;P namiot raczej swoj (lub z innymi osobami) mozna skrecic namiot np 10 osobowy. :)

Offline

 

#3 2008-08-04 13:33:10

bartek5186

Skazany za Spam

2232351
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 546
Punktów :   

Re: Co i Jak? readme.txt

Zetor napisał:

no kurna to skoro ja nie mam namiotu to kurna no nie ma jak to sie wogole do tego co powinno byc czyli kruca no wiadomo ocb a z innymi osobawi to wiadomo jak to jest trzeba kurna korek do dupy zakupic...

Nie martw sie... Nikt Cie chyba nie posunie jezeli o to Ci chodzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet kurów Życzenia urodzinowe hosting online